Herní Ostrov » Adventury » The Simpsons
8.3 / 10 - 1178

The Simpsons

Všichni mají rádi Simpsonovi! Tyto karikaturu vytvořil Matt Groening v roce 1989 a odvysílali 500 epizod. To z něj dělá nejen nejdelší animovaný pořad, ale také nejdelší situační komedie vůbec. Tyto hry jsou inspirovány tým. Vyzkoušejte je všechny! DOH!

Chcete-li si zahrát flashové hry na téma rodiny Simpsonových, máme spoustu skvělých titulů, které se vám budou líbit. Nabízejí spoustu různých stylů hry a vybere si tedy každý hráč. Hry v této sekci lze hrát online a zdarma, takže se můžete uvolnit a pěkně v klidu si najít nějakou skvělou Simpsonskou hru na volný čas. Ve hře Nahý skejt jste Bart a jedete na skateboardu. Samozřejmě jste úplně nazí, ale stejně je to děsná legrace. Příznivce skateboardových her to chytne a nepustí, dokud nezapíší své jméno do závěrečného seznamu nejvyšších skóre. Umíte Bartovi pomoci provádět akrobatické kousky a nenechat se chytit policií?

Hledáte-li něco trochu jiného, ale přesto přiměřeně náročného, měli byste si zkusit zahrát Rozbíjecí koule. V této hře musíte ničit, je to však bezpečné a může to být tuna zábavy – doslova. A když budete dobří, možná se dostanete až do závěrečných úrovní. Jsou trochu těžší, ale přesto je snadno zvládnete, pokud víte, co děláte. Další skvělou flashovou hrou na téma Simpsonových je Simpsons Arcade. Je hodně pestrá a zabaví vás na celé hodiny. Ať už si ale vyberete jakoukoliv videohru, myslíme si, že se v roli jedné z postaviček populárního animovaného seriálu budete královsky bavit.