Herní Ostrov » Klasické Hry » Tetris
9 / 10 - 2161

Tetris

Klasickou hru Tetris vytvořil Alexey Pajitnov v roce 1984. Popularita hry rychle rostla, když vyšel na platformě Nintendo Game Boy. Cílem těchto her je padající bloky poskládat správným způsobem, abych se vám vytvořil komín. Pokud jste dokončili vodorovnou čáru, se zmizí bloky a uvolní se vám nějaký prostor. Vyzkoušet různé varianty této klasické hry!

QuadQuad
82%
Příznivci flashového Tetrisu mohou přestat hledat. Máme ty nejlepší tetrisy, které si můžete na internetu zadarmo zahrát. Ať chcete něco blízkého originální hře nebo jednu z mnoha variací na toto téma, máme něco pro každého. Pokud to s hraním myslíte vážně, musíte být schopni dostat se v této hře mezi rekordy. Při hraní Tetris Returns se k vašemu starému dobrému hernímu principu přidá ještě trochu něco navíc. Zvukové efekty a grafika této hry jsou opravdu skvělé. Pro hardcore hráče tetrisu je tato hra to pravé. Kolik nejvíce řádek dokážete vyčistit?
Hledáte-li zvláštní variaci na původní klasiku, zkuste TetriSnake. Jak napovídá jméno, jde v této hře o hady. To přidává nové herní prvky a vdechuje do klasické hry trochu nového života. Pokud se od originálu chcete odchýlit ještě více, pak určitě zkuste Ocean Bubble. Tato hra se odehrává v oceánu a místo kvádrů v ní jsou bubliny, princip hry ale zůstává stejný. Jsme přesvědčeni, že tato adaptace klasické hry s padajícími kvádry se bude líbit každému.
QubeQube
74%
ClixClix
67%