Herní Ostrov » Sportovní Hry » Tenis
8.9 / 10 - 13628

Tenis

Být následující Roger Federer nebo Serena Williamsová s těmito online tenisových her. Vyzvěte své protivníky na vzrušující tenis hru na trávě, štěrku a dokonce na písku! Zábavný způsob, jak procvičit, když je zima venku!

Pokud na internetu rádi hrajete tenis ve Flashi, máme pro vás skvělý výběr titulů pro hráče všech úrovní zručnosti. Tenis je zábavná hra – zvláště když se při hraní nemusíte ani zapotit! Ale nejlepší je, že naše tenisové online hry můžete hrát zadarmo a kdykoliv budete chtít! Pokud jste příznivci her s postavičkami nakreslenými z několika čar, bude se vám Stick Figure Badminton moc líbit. Má jednoduchou grafiku, to je ale součástí jejího kouzla. Dokážete vyhrát více než jeden zápas v řadě? Vyhrát v téhle hře vypadá jednoduše, ale je to poměrně obtížné.
Realističtější simulací tenisu je Tenis. Nejspíš si budete chtít trochu nacvičit údery, ale až budete připraveni, můžete přejít do těžšího režimu a zjistit, jestli i tam dokážete vítězit. Varujeme vás ale, že jakmile tuhle hru začnete hrát na internetu, možná vás pohltí! Ať si chcete zahrát jen jednu hru nebo celý turnaj, bude se vám líbit Hra tenis. Po několika tréninkových hrách a zvládnutí ovládání budete umět všechno, co potřebujete k vítězení v utkáních. Ať se rozhodnete hrát jakýkoliv online tenis, myslíme si, že se budete skvěle bavit.