Herní Ostrov » Online Hry » Tanec
8.4 / 10 - 5067

Tanec

Takže si myslíte, že můžete tančit? Víte, co to znamená pohybovat se jako Michael Jackson nebo Shakira? Pomocí těchto her můžete trénovat své pohyby a naučit se nějaké nové. Předveďte své schopnosti tady a staňte se dalším nejlepším tanečnicí v okolí!

Tančíte rádi? Pokud ano, rádi to rozjedete s naším výběrem bezplatných tanečních flash her. Bez ohledu na to, jaký typ hry chcete hrát, pokud jste hudebními fanoušky, se kterými to začne šít, jakmile uslyší-li hudbu, budou vás tyto hry bavit. Mámě něco pro každého, od jednoduchých až po složité.
Jungle Jiggy je jednou z našich nejpopulárnějších tanečních her, které můžete hrát online. V ní za pomoci kláves se šipkami vytváříte taneční figury objevují se na obrazovce. Čím jste přesnější, tím více bodů získáte. Provedení dokonalé kombinace vám pořádně zvýší skóre a dostane vaše jméno na žebříčky. Dva další tituly v našem seznamu nejlepších tanečních flash her jsou Vysoká škola roztleskávaček a Hip Hop nezastavuj. Bez ohledu na typ tance, který máte rádi, naše hry vás rozhýbou, i když budete jen klikat pomocí kláves se šipkami na klávesnici počítače. Pokud si chcete pořádně zatrsat a tančit až do rána, zvolte libovolnou hru na této stránce a jděte na to.