Herní Ostrov » Zábavné Hry » Třísknout
8.2 / 10 - 500

Třísknout

Profackujte se tunami fantastických her! V těchto hrách jde o rychlé reakce a přesnost. Tyhle hry jsou opravdu vtipné a lze při nich skvěle upustit páru.

Rozmlátit počítač nebo třeba někomu hlavu v reálném světě není zrovna hezké, ale v našich rozmlacovacích flashových hrách můžete svůj vztek ventilovat naprosto bezpečně. Tyto hry mohou výborně pomoci při zmírňování stresu. Jsou zadarmo, můžete je hrát na internetu a můžete v nich ze sebe klikáním jednou pro vždy dostat veškerou frustraci! Ve hře Sanity Tension se musíte zbavit otravných sousedů. Můžete těm mizerům dát pěstí, nakopnout je nebo jim vrazit facku, abyste mohli konečně v klidu odpočívat! Je to skvělá relaxační hra a dokáže vás zbavit nahromaděných emocí. Zvládnete vyčistit všechny úrovně a dostat se až na konec?
Nafackuj Sadámovi je klasická mlátící hra. Máte za úkol mlátit někdejšího vůdce Iráku tak dlouho, až ztratí moc a je vyřízený. Není to hra pro každého, ale jestli si pamatujete na válku v Iráku, možná byste rádi Saddámovi pár vrazili. Ačkoliv Just Not Cricket začíná jako běžný zápas v kriketu, brzy budete zachraňovat situaci a místo do míčku mlátit pálkou do nestvůr! Dokážete se všech bídáků zbavit včas a stát se hrdinou? Tahle mlátící hra je velice zábavná.