Herní Ostrov » Hry pro Děti » Třídění
8.3 / 10 - 4055

Třídění

Baví vás skládanky? Tak to jste na správném místě. V těchto skvělých hrách je vaším úkolem třídit, čistit a organizovat všemožné objekty. Představují prima způsob, jak se na chvíli zabavit.

Naše flashové hry na uklízení jsou skvělou volbou, jak využít volnou chvilku. Hrají se jednoduše, ale udrží vaši pozornost a zabaví vás. Většina z nich je určena menším dětem, ty se u nich budou bavit uklízením a organizováním různých prostředí. Ve hře Čistý čas musíte pomoci uklízet po bláznivém večírku. Pokud to stihnete včas, můžete úroveň vyprázdnit a zkusit to znovu, pokud chcete. Tato hra vaše maličké zabaví uklízením po večírku na celé hodiny.
Hledáte-li vzdělávací a zároveň zábavnou hru, zkuste Caroline's Room. V ní musíte uklidit dětský pokoj tak, že všechno umístíte na správné místo – dřív, než vyprší čas. Čím dříve úkoly splníte, tím více bodů dostanete. Další skvělou hrou na uklízení pokoje je Pinkyho místnost. I zde bojujete s časem, ale pokud budete dobří, určitě hru dokážete překonat. Tato hra je nejenom zábavná, ale může navíc dětem pomoci pochopit význam udržování pořádku v pokoji!