Herní Ostrov » Hry pro Holky » Romantické Hry » Svatba
8.4 / 10 - 4019

Svatba

Vdát se je zvláštní okamžik v životě každé ženy, tak přidejte nějaké styl? Vyberte si své oblíbené šaty a vyberte si nejvhodnější místo v těchto Svatební šaty hry. Ujistěte se, že nevěsta vypadá jako skutečná nevěsta, kluci prostě nevím, jaký styl si vybrat. Připravte se začít plánovat svůj výjimečný den!

Chcete si procvičit plánování svatby? Máme pro vás pár skvělých simulátorů! Náš výběr svatebních her se hodí pro hráče všeho věku. Opravdu máme něco pro každého. A na rozdíl od skutečné svatby ani nemusíte utrácet jmění. Naše svatební simulátory lze hrát na internetu a zadarmo, kdykoliv budete chtít. Jednoduchou oblékací hrou je Svatební oblékání. Tato bezplatná flashová internetová hra vás připraví na slavný svatební den nejenom výběrem správných šatů. Tato hra skutečně podporuje představivost a některé děti se u ní vydrží celé hodiny bavit výběrem toho nejlepšího svatebního outfitu.
Pokud chcete vybírat šaty, účes, doplňky a spoustu dalšího na něčí velký den, určitě vyzkoušejte Krásná svatba. Je to jedna z nejlepších flashových svatebních her na internetu. Proto jsme ji také do této kategorie zahrnuli. Myslíme si, že některé dívky se u ní budou skvělé bavit. Hledáte-li trochu jinou svatební simulaci, zkuste Wedding Trouble. V ní jde hlavně o peníze. Takové vdávání může byt pěkně drahé! Tato hra se zabývá všemi náklady souvisejícími se svatbou. Dokážete vydělat dost peněz na svatbu vašich snů?