Herní Ostrov » Sportovní Hry » Surf
8.2 / 10 - 1123

Surf

Ne každý má oceán za rohem a pak chytit nějaké vlny. Pro ty, kteří nemají jsou tyto cool Surfování hry. Proveďte nejnechutnější triky, abych vás roztomilé děvče nebo chlap mohl sledovat od pláže. Surfujte!

Skoč na prkno, kámo! Chcete-li se nechat nést řvoucí vlnou a zjistit, zda dokážete jízdu po vlnách oceánu přežít, jste na správném místě! Máme ty nejlepší surfařské hry ve Flashi, jaké můžete najít. Různé hry v této sekci nabízejí něco pro každý typ hráče, takže určitě najdete nějaké surfařské dobrodružství, kterým budete právě vy chtít strávit volný čas. Chcete-li jezdit na vlnách a předvádět akrobatické kousky, zkuste Surf's Up. Čím více triků dokážete udělat bez pádu z prkna nebo nehody, tím více bodů dostanete. Máte dost zručnosti, abyste se dostali až nakonec této hry? Podaří se to málokomu!

Chcete-li pomoci Doolymu jezdit na vlnách, zahrajte si Dooly Surfing. Pokud třikrát spadnete, končíte. Do té doby musíte hrdinovi pomáhat bojovat s vlnami. Hra je jednoduchá, ale jakmile se do ní pustíte, je velice návyková. The Incredibles Thin Ice je zábavné surfařské dobrodružství pro příznivce komiksu, jehož zvládnutí chce trochu cviku. Ať si na internetu vyberete jakoukoliv flashovou surfařskou hru, myslíme si, že si užijete spoustu rozvlněně skvělého času. Pilně trénujte a možná se dostanete do jednoho ze žebříčků surfařských rekordů!