Herní Ostrov » Deskové Hry » Sudoku
9.3 / 10 - 532

Sudoku

Máte schopnosti pro dokončení těchto Sudoku puzzle? Vaším cílem je vyplnit tabulku v logickým způsobem se čísly. Sudoku pochází z Japonska, kde byl velmi populární logická hra od roku 1986. Snadno se učí, těžké zvládnout!

Příznivce hlavolamů určitě bude bavit naše sbírka online Sudoku her ve Flashi. Máme něco pro hráče všech úrovní schopností. Ať je pro vás tato hra nová nebo ji hrajete už roky, určitě máme něco, co pro vás bude náležitou výzvou. A nejlepší je, že tyto hry můžete hrát na internetu a zadarmo! Hledáte-li opravdu jednoduchou hru, zkuste Sudoku 2. Najdete v ní všechno, co máte na Sudoku rádi, bez přílišných vylepšení. Pro příznivce této hry to bude taková zábava, že si budou přát, aby nikdy neskončila. Ale nebojte se, máme i jiné skvělé online Sudoku hry ve Flashi.
Dalším skvělým titulem je Sudoku Original, což je originální oblíbená číselná hra v online verzi. Pokud si nebudete vědět rady, najdete v ní rady, které můžete využít. Chcete-li si však mozek potrápit více, zkuste se dostat až do konce, aniž byste rady použili. Máte na to? Tématicky laděnou online verzí je Vzdálené Sudoku. Hraje se přesně tak, jak to znáte a mát rádi, ale při hře vás baví několik malých vylepšení. Ať si ale vyberete jakoukoliv Sudoku hru, s placením si starosti dělat nemusíte.