Herní Ostrov » Simulační Hry » Stragetige » Strategie
10 / 10 - 65535

Strategie

Tyto online Strategie Hry potřebují trochu více mozku, než ostatní hry na těchto stránkách. Opravdu si udělejte plán, jak porazit své nepřátele tím, že jste chytřejší a strategický, je to bojová hra z roce 1917 nebo za Římské Říše.

Pokud máte rádi flashové strategické hry, bude se vám tato kategorie líbit. Našli jsme pro vás ty nejlepší válečné hry. Máme ale i strategické hry bez jakéhokoliv násilí. Ať se vám líbí jakýkoliv herní styl, určitě v této sekci najdete nějakou hru, kterou budete chtít hrát znovu a znovu. Můžete zkusit osvobodit Francii ve 2. světové válce ve hře Warfare 1944. Budete se muset na své a nepřátelské vojsko pořádně podívat a zvolit vhodnou strategii, jak se dostat z pláže v Normandii až do Paříže a zahnat Němce.
10661066
90%
Ještě starší bitvu najdete ve hře Warfare 1917. Záleží v ní na morálce vašich vojáků – skoro stejně jako na jejich zdraví. Budete muset přijít s vítěznou strategií, jinak se do závěrečných fází této skvělé flashové válečné hry nedostanete. Pokud hledáte strategickou hru pro více hráčů, už nehledejte a zkuste Goodgame Empire, která nabízí spoustu možností a funkcí. Skutečnost, že můžete hrát proti jiným lidem z celého světa, dělá tuto hru ještě zajímavější. Dokážete se stát vítězným generálem, který projde všemi bitvami a nakonec zvítězí v celé válce?