Herní Ostrov » Sportovní Hry » Stolní tenis
8.4 / 10 - 2771

Stolní tenis

Stolní tenis nebo ping pong vznikl jako sport ve Velké Británii během 1880s, v té době bylo známé jako Wiff-Waffa. Změnil se jen název, princip zůstává stejný: dva netopýři, jedna malá koule a jedna síť. Máme pro vás spoustu různých Ping Pong her!

Pokud rádi hrajete stolní tenis ve Flashi, jste na správné internetové stránce! Dali jsme si velkou práci, abychom do této kategorie vybrali ty nejlepší tituly, takže si můžete hrát zdarma kdykoliv chcete. Stolní tenis vyžaduje trochu zručnosti, máme však hry pro všechny druhy hráčů – dokonce i pro vás! Hledáte-li napínavou trojrozměrnou hru, zkuste 3D Ping Pong. Je to váš starý známý stolní tenis, ale díky této hře je jeho hraní online ještě napínavější. Chcete-li dosáhnout nejlepšího skóre, budete muset být hodně dobří, ale myslíme si, že snažit se o to vás bude bavit.

Legend Of PingPong je stolní tenis ve Flashi ovládaný pouze myší. A protože nic jiného k jeho hraní nepotřebujete, můžete se na hru soustředit víc než když musíte mít prsty na klávesnici! Možná si na tuhle hru vytvoříte návyk, takže buďte opatrní! Máme dokonce i hru s tématem Halloweenu. Ve hře Strašidelný ping pong hrajete obyčejný stolní tenis, ale kamkoliv se podíváte, tam je něco souvisejícího s Halloweenem. Hrát ji ale můžete kdykoliv v roce, nemusíte čekat až na Dušičky.