Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Hry Fyzika » Stavba Mostu
8.2 / 10 - 831

Stavba Mostu

Stojíte-li o pořádnou výzvu, zahrajte si naše hry typu Stavba mostu. Budete muset přes most dodat náklad, aniž by vám spadl. Proto budete muset využít všech svých technických dovedností, abyste v těchto hrách vyhráli. Jednou budete muset být maximálně rychlí, jindy budete muset moudře utratit peníze, abyste stavbu dokončili. Ale máte-li rádi konstruktérství, tyto hry si nepochybně zamilujete.

Naše flashové hry na stavění mostu jsou zábavné a zároveň představují výzvu. Ať jste jakéhokoliv věku, pokud jste hráči a rádi stavíte mosty, určitě si v této kategorii najdete něco, co vás zabaví na celé hodiny. Všechny tyto hry můžete hrát na internetu a zadarmo, takže jich můžete vyzkoušet kolik budete chtít, dokud nenajdete tu, která se vám líbí nejvíc. Ve hře Želví most máte tři životy na to, abyste přepravili všechen náklad přes řeku. Některé želvy se ale ponoří, takže spadnete do vody a přijdete o život. Dokážete dostat náklad přes řeku a dosáhnout rekordu?

Ve hře FWG Bridge 2 musíte pomoci malým stvořením překonat propast tím, že pro ně postavíte most. Ačkoliv to zní jednoduše, u těžších úrovní si pořádně potrápíte mozek. Pokud máte rádi stavění mostů ve Flashi, myslíme si, že se vám tahle hra bude líbit. Ve hře Stavění mostu máte na postavení mostu jen omezené prostředky, ale pokud budete opatrní, dokážete je utratit moudře a vaše mosty budou pevné a dostatečně odolné. Je to jedna z nejlepších flashových her na stavění mostů, jakou ve své sbírce máme.