Herní Ostrov » Deskové Hry » Stůlové hry
9 / 10 - 5633

Stůlové hry

Perfektní sobotní noc, se svými blízkými hrát Riziko celou noc. Zábava pro celou rodinu! Jste unaveni z vašeho mladšího bratra, který je vždy podvádění nebo je tvůj táta bolest smolař? Hrajte všechny vaše oblíbené deskové hry tady, on-line!

Máte rádi klasické deskové hry? Máme jich hodně: dámu, šachy a dokonce i hru založenou na Deal Or No Deal. Máme také strategické deskové hry, které vám umožní ujmout se role generála a pokusit se všemi silami porazit nepřítele. Nejlepší na tom je, že, až dohrajete, nebudete muset uklízet. Stačí jen stisknout tlačítko a můžete na to jít.
Máme i deskové hry pro více hráčů. Pokud preferujete jako soupeře počítač, i to je možné. Jednou z našich oblíbených deskových her je Světové války 2, jež vám umožní vybrat si armádu, území, na němž se bitva odehraje, a dokonce i počet hráčů v bitvě. Pak už stačí jen zvolat: do boje! Tato jednoduchá válečná hra je návyková. Dva další populární tituly v kategorii deskových her jsou Světové války a Dice Mogul. Obě vám poskytnou hodiny dobré zábavy bez ohledu na váš věk. Porozhlédnete-li se tu trochu, zjistíte, že máme poměrně dost různých her pro všechny typy hráčů. V některých z nich se můžete i umístit na žebříčku vítězů, budete-li dobří.
DiamDiam
76%