Herní Ostrov » Logické Hry » Zápas 3 » Střelba bublinek
9 / 10 - 56662

Střelba bublinek

Všechny Střelec Bublinek hry pocházejí z původního Puzzle Bobble, rozvinutí a publikovaní Společností Taito. V těchto hrách je nutné odstranit všechny bubliny střelením bubliny stejné barvy. Jak hra postupuje, úrovně jsou těžší a budete mít méně času na plánovaní svou strategii. Nadčasový a zábava pro všechny věkové kategorie!

Máte rádi Bubble Trouble a podobné hry? Naše kolekce flash her Bubble Shooter vás pobaví. Nabízíme slušný výběr různých verzí této oblíbené hry. Úkol hry je prostý: odstranit na každé úrovni co nejvíc bublin. Toho dosáhnete tím, že prostřelíte vedlejší bublinu. Pokud při doteku dvě bubliny získají stejnou barvu, prasknou.
Vpadá to jednoduše, to ano, ale až budete postupovat přes další úrovně, bude to čím dál náročnější. To právě k Bubble Shooter hře přitahuje hodně lidí. Nebudete mít problém vybrat si tu správnou hru, protože v této kategorii máme široký výběr. I pokud jste nikdy nehráli tento typ hry, najdete si pro sebe tu vhodnou. Naučíte se to snadno. Jednou z nejlepších flashových her z řady Bubble, které máme, je Super bubliny, kde jde o barvy bublin. Musíte myslet rychle a odstranit všechny bubliny, než budete moci pokračovat na další úroveň. Čím více bublin dostanete, tím víc bodů získáte. Budete-li bubliny prorážet rychle, získáte body navíc a možná se vaše jméno objeví na žebříčku některé z her.