Herní Ostrov » Hry pro Děti » Spongebob
8.6 / 10 - 12942

Spongebob

Jste připraveni děti? ANO ANO KAPITÁN! Neslyším vás! Žije v ananasu pod mořem. To je místo, kde zahrajete všechny hry s oblíbenou žlutou houbou. Závod kolem Bikini Bottom nebo vyzvat Patrika na boj. Nebuďte jako Octo! Trochu se pobavte!

Máme ty nejlepší flashové hry o Spongebobovi, jaké můžete najít. Ať jste jakkoliv mladí či staří, pokud máte tento komiks rádi, budou se vám hry v této kategorii líbit. Můžete je hrát zadarmo online kdykoliv máte chvíli volna. Jsou zde různé typy her, něco pro každý typ hráče i úroveň schopností. Ve hře Holanďan útočí byl Dan unesen. Dokážete ho zachránit? Jde o skvělou flashovou hru o Spongebobovi, kterou můžete hrát na internetu kdykoliv chcete. První úrovně jsou fakt snadné, ale jak budete pokračovat dál, začne přituhovat.
Skvělá plošinovka se Spongebobem je Patty Panic. Vaším úkolem bude vyrábět krabí koláče. Zní to nudně, ale když to zasadíte do Spongebobova podmořského světa, musí vám být jasné, že to bude legrace. Dokážete v této hře udělat rekord? Zjistit to lze jen jedním způsobem! Pokud vás láká Halloweenská zábava se Spongebobem, zkuste Spongebob Boo Of Boom. Ať si v této kategorii vyberete jakoukoliv hru, zjistíte, že se skvěle bavíte. Máme flashové hry se Spongebobem pro každého. Ať jste mladí nebo starší, nějaká z nich se vám určitě bude líbit. Dokážete se dostat do tabulky nejlepších?