Herní Ostrov » Logické Hry » Zápas 3 » Spojování barev
9.4 / 10 - 6746

Spojování barev

Porovnejte barvy, aby jste hru vyhráli. Když jste chytrý a rychlý, tak tyto puzzle hry jsou právě pro vás. Promyslíte si cestu dolů přes zlaté horečky s hry Zlatý Úder například. Užívejte si!

Hry Match Color se objevují ve všech tvarech, velikostí a ano, různých barvách. Připravili jsme velký výběr her přiřazování barev, které si můžeš zahrát zdarma on-line, pokud budeš mít trochu volného času. Od jednoduchého po složité ovládání, máme každého hráče něco. Pro fanoušky Bejeweled nebo Bubble Shooters, tyto hry jsou velkým hitem, protože jsou přirozeně jednoduché.
Nejprve by jsi se mohl podívat na Gold Strike, která má šílenou hudbu a charakter, na které je tak brzo nezapomeneš. Kromě hudby, ovládání na této hře je rychlé a šílené a samozřejmě je pro tebe výzvou. Až zvládneš tuto hru, můžeš se přesunou k Nečekané příběhy nebo 1001 Arabian Nights. Obě dvě jsou skvělým příkladem, co je možné v tomto typu videoher. Ať si vybereš jakoukoliv Match the Colors hru, budeš se náramně bavit snahou spojit barvy a vyčistit pole, aby jsi postoupil do dalšího kola. Jak se ti podaří dostat přes prvních pár kol, rychlost a obtížnost se docela rychle zvýší. Jen ti nejlepší přiřazovači barev dokážou hru dokončit a získat nejvyšší skóre.
RainRain
84%