Herní Ostrov » Adventury » Spiderman
8 / 10 - 7055

Spiderman

Toto je vaše šance hrát jako váš oblíbený komik superhrdina! Vystřelte pavučinu a leťte přes město a porazte zlých hochů.

Spiderman, Spiderman, skvělý kámoš Spiderman. Kašle na bohatství, kašle na slávu, divoké akce má plnou hlavu! Fanoušci klasických komiksů se Spidermanem si naši sbírku nejlepších pavoučích her ve Flashi zamilují. Můžete se v nich stát svým oblíbeným superhrdinou a zachránit situaci tak, jak to umí jen Pavoučí muž! Hra Spider Man - Temná strana nabízí pavoučí dobrodružství ve stylu starých plošinovek. Dokážete se pomocí své sítě dostat přes střechy města? Je to trochu obtížnější hra, ale jakmile se naučíte ovládání, zjistíte, že je to skvělá hra založená na komiksové postavičce, kterou všichni známe a máme rádi.

Hledáte-li hru založenou na filmové licenci, zkuste Spiderman 2. Odehrává se v době po skončení prvního filmu. Hrajete za Spidermana a abyste přežili, používáte tolik super schopností, kolik jen zvládnete. Do závěrečné úrovně této hry se dostanou jen ti nejlepší hráči. Další oblíbená hra se Spidermanem je Zachraň Mary Jane. Jak naznačuje název, bude váš cíl jednoduchý – zachránit svoji přítelkyni. Cestou potkáte jak slabé nepřátele, tak i pěkně tuhé. Když budete dost dobří, dostanete se až na konec a osvobodíte Spidermanovu milou.