Herní Ostrov » TV & Filmy » Southpark
8 / 10 - 604

Southpark

Southpark má rádo hodně lidí. Máte-li tenhle seriál rádi, jistě vás zaujme i náš výběr her na jeho motivy. V některých z nich je úkolem zabít Kennyho. Zkuste k tomuto tradičnímu prvku seriálu přistoupit tvořivě. Nechcete-li vidět Kennyho smrt, můžete zkusit některou méně násilnou flashovou hru. Ale ve všech našich hrách na principu Spouthparku musíte být kreativní!

Naše flashové hry s tématikou Southparku patří mezi nejlepší na internetu. Porozhlédněte se a uvidíte, že jsme si dali záležet, abychom měli jen ty nejlepší hry. Tato kategorie nabízí něco pro každého, všechny možné druhy her. Ve hře Zabij Kennyho musíte pomoci dokončit jednotlivé epizody zabitím Kennyho – znovu a znovu. Jak kreativní dokážete být, máte-li pomoci zachovat tuto komiksovou tradici? V této videohře potkáte spoustu svých oblíbených postaviček ze Southparku. Další podobnou hrou je South Park Kill Kenny, která ale nabízí jinou grafiku a úrovně.

Chcete-li něco méně brutálního, ale přesto velice zábavného, doporučujeme vám zkusit South Park Candy Factory. Je to klasické dobrodružství ze Southparku. Detailnost této hry je docela ohromující. Vezmete-li v úvahu, že ji můžete hrát znovu a znovu zadarmo, je jasné, proč je to jedna z našich nejoblíbenějších internetových flashových her s tématikou Southparku. Ať máte v tomto seriálu nejraději jakoukoliv postavu, naše sbírka online her ze Southparku vás zabaví na tak dlouho, jak budete chtít. Některé z těchto her jsou návykové, takže dávejte pozor a hlídejte si čas, ať u hraní nesedíte moc dlouho.