Herní Ostrov » Adventury » Sonic
8.4 / 10 - 30340

Sonic

Ježek Sonic měl jeho první hru v roce 1991 Sega klasický Ježek Sonic. Rychle se stal jedním z nejpopulárnějších příslušenstvím rozpoznatelných herních postav. Objevil se v mnoha her, komiksů, karikatury a dokonce i celovečerní filmy. Hrajte všechny tyto hry při vysoké rychlosti!

Jste-li příznivci plošinových dobrodružných her posouvajících se do strany, bude se vám naše sbírka online bezplatných flashových her s tématem postavičky Sonic líbit. Máte-li chvíli času, myslíme si, že se vám zalíbí všechny skvělé hry v této kategorii. Máme něco pro každého hráče, který rád skáče, běhá a bojuje. Můžete si zahrát třeba starou dobrou klasiku ve hře Ultimátní flashový Sonik. Vyberte si, s jakou postavou chcete hrát, procházejte úrovněmi a snažte se posbírat všechny mince a dosáhnout co nejvyššího skóre. Když budete dost dobří, možná se dostanete až do poslední úrovně.
Hrou kombinující žánry je Final Fantasy Sonic X6. Spojuje v sobě principy dvou z nejpopulárnějších videoherních sérií všech dob. Dokážete projít se Sonicem až do konce hry s pouhým jedním životem? Jste-li dost schopní, tak určitě ano! Pro příznivce Sonica je dobrou volbou Sonic Character Creator. Můžete v ní vytvořit vlastní postavičku Sonic tak, jak budete chtít. Je to spousta zábavy, zvláště pro menší děti, kteří chtějí klikat a vytvářet. Všechny naše flashové hry založené na postavičce ježka Sonica jsou skvělým způsobem na využití volného času.