Herní Ostrov » Deskové Hry » Solitaire
9.4 / 10 - 19754

Solitaire

Solitaire je jeden z nejpopulárnějších karetních her ​​na světě. Teď si můžete zahrát, online. Solitaire s různými styly nikdy neomrzí. Hrajte Pyramida Solitaire se Staroegyptskými Symboly nebo Šerif Solitaire pro reálnou kovbojů. Klasická hra, která není nudná.

Zahrát si ve Flashi pasiáns je snadné a je to zadarmo. Hledáte-li jednoduchou hru na ukrácení času, máme jich pro vás spoustu. Máme něco pro každého, od verzí věrně kopírujících klasickou karetní hru až po její varianty, které vás zaměstnají na celé hodiny. Máte-li rádi deskové i karetní hry, jste na správném místě. Pasiánsový půlměsíc nabízí vylepšení klasické hry, ve kterém hrajete se dvěma balíčky karet. Pravidla pochopíte snadno. Jakmile porozumíte základům, budou se vám všechny ty možnosti, které druhý balíček do hry přidává, velice líbit. Pokračování - Crescent Solitaire 2 - je také velice dobré.
Chcete-li hru doplněnou o prvky hlavolamu, zkuste Pyramid Solitaire 2. V této verzi pasiánsu musíte vyčistit pyramidu. Zní to jednoduše, ale může to být docela obtížné. Budete muset dávat opravdu pozor, abyste nepropásli žádnou příležitost. Dokážete vyprázdnit oba balíčky? Online pasiáns je velká zábava, zvláště když je zadarmo. Když se v této kategorii rozhlédnete, najdete ty nejlepší bezplatné flashové hry pasiáns, které si můžete na internetu zahrát. Pokud rádi hrajete karty sami se sebou, něco se tu pro vás určitě najde.