Herní Ostrov » Sportovní Hry » Zimní Hry » Snowboard
8.8 / 10 - 11457

Snowboard

Čekáte na první sníh? Vyzkoušejte si tyto snowboard hry.Cílem je být nejrychlejší ve sjezdu snowboard závodu. Podívejte se dále pokud chcete napínavé hry s vysokou rychlostí a nejnechutnější triky!

Chcete-li si vyzkoušet jedny z nejlepších snowboardových her ve Flashi, jste na správném místě. Když se porozhlédnete v této kategorii, uvidíte, že jsme si dali práci najít ty nejlepší snowboardové hry, které si na internetu můžete zadarmo zahrát. Jste připraveni vyrazit na svah a předvádět akrobatické kousky na sněhu? Pokud vás baví hry, v nichž se posouváte do strany, zkuste Downhill Snowboard. Snadno se ji naučíte, ale nebude jednoduché ji skutečně zvládnout! Určitě jí budete chtít věnovat trochu času a zjistit, zda dokážete překonat všechny ty různé úrovně. A že některé svahy jsou skutečně šílené a legrační.
Další sjezdovou snowboardovou hrou je Downhill SnowBoard 2. Hraje se podobně jako ty, na které jste zvyklí, ale několik vylepšení se postará o to, že se nebudete nudit. Dokážete projet všechny různé tratě, dostat se až do konce a zvítězit? I pokračování – hra Downhill Snowboard 3 – je dobré. Hledáte-li snowboardové hry ve Flashi, stačí se rozhlédnout. Máme něco pro každého hráče. Ať rádi závodíte nebo dáváte přednost akrobatickým kouskům při skocích a letech vzduchem, naše skvělá nabídka online bezplatných snowboardových her určitě skrývá i něco pro vás.