Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Skoky delfínů
8.9 / 10 - 7315

Skoky delfínů

Delfín skákání hry jsou pravděpodobně nejvíce návykové hry. Pocit odesláním delfína na měsíc vždy přináší chuť na další skok. S tyto různých her celý den dokážete len skákat!

Máte rádi mořské savce? Naše flash hra se skákajícími delfíny je návyková a oblíbená, protože nabízí spousty zábavy. Když už si myslíte, že už nic dalšího nezvládnete a nemůžete udělat další lepší skoky, uvědomíte si něco nového a dodáte tomu novou úroveň. Dokážete získat zlatou medaili na delfíní olympiádě? Musíte si vyzkoušet dovednosti v oblasti delfíních skoků? Teď můžete jednoduše a zdarma.

Doporučujeme začít hrou Delfín olimpiáda 2, ve které můžete získat body za potápění a potom za všechny otočky a skoky, které zvládnete za přidělenou dobu. Pokud získáte zkušenosti, můžete odplavat se zlatou medailí. Je to nenásilná hra, kterou milují rodiče i děti, protože nabízí spousty zábavy. Mezi další dvě hry, které v této kategorii opravdu milujeme, patří My Dolphin Show a Delfín olimpiáda. Obě vám přinesou spousty zábavy, když budete pomocí ploutví a klávesnice dělat delfíní triky, otočky a další. Když získáte zkušenosti, může se vaše jméno dostat na výsledkové tabule, které jsou u některých z našich Flash delfíních olympiád k dispozici. Na co čekáte? Pusťte se do hry!