Herní Ostrov » Platformy » Skoč a střílej
8.4 / 10 - 7924

Skoč a střílej

Skočte na vyšší úroveň když střílíte na vše, co se hýbe. V těchto hrách můžete být cokoliv. Hrajte jako viking ve Viking 2 nebo jako roztomilé kachna v Super Kuřátko Sestry!

Jestliže máš rád Jump a Shoot flash hry, tak jsi na správném místě! Máme některé z nejlepších skákacích a střílecích her, které můžeš hrát online zdarma. Jen tě chceme upozornit, že s některými z těchto her můžeš strávit pěknou spoustu času, protože jsou tak návykové. Možná že se přistihneš při tom, jak je hraješ neustále znovu a znovu, dokud se nedostaneš ve skóre na první místo.
MrkMrk
81%
V Černé zobáky 2 jsi pták tukan, který sbírá ovoce. To je skvělá Jump & Shoot flash hra, která vzdává hold všem tvým oblíbeným plošinovkám. Dosáhnout co nejlepšího skóre je trochu těžké, ale poté, co si zvykneš na ovládání, mělo by to být pro tebe v pohodě. Pokud nechceš být pták se zobákem, měl by ses mrknout na Tatík Lui nebo Deep Freeze. Všechny flash hry v kategorii Jump & Shoot jsou zdarma a můžeš je hrát online. Můžeš strávit tolik času, kolik budeš chtít, aby jsi se pokusil odemknout všechna tajemství schovaná v těchto hrát. Se skvělým ovládáním a dobrým příběhem některých z nich, se domníváme, že nalezneš svůj způsob skákaní a střílení, aby jsi zvítězil.