Herní Ostrov » Logické Hry » Skládačky
8.5 / 10 - 1637

Skládačky

Nic lepšího jako strávit sobotu se svou rodinou a 1000 dílků puzzle. Zde můžete hrát s hádankami celý týden. S naší širokou škálou puzzle s různými tématikou a problémy můžete zde hrát celé hodiny. Puzzle pryč!

Pro ty, kteří rádi namáhají své mozkové buňky během relaxace, naši kolekci falsh her puzzle můžeš hrát online zdarma, a buď si jistý, že se budeš dlouho bavit. Některé obrázky těchto puzzle jsou opravdu úžasné. Budeš chtít zůstat, aby jsi viděl velký obrázek, až bude kompletní. Ostatní jsou podobné a vhodné pro mladší děti. Máme pro každého něco, pro hráče jakéhokoliv věku.
Nevíš, kde začít? Třeba vyzkoušej zahrát si Ring Pass Not, obrázky, které opravdu potrápí tvé mozkové buňky. Zatímco pravidla jsou jednoduchá, úrovně jsou během hry stále těžší. Víš, jaké to je, když vložíš poslední puzzle? Dvě další oblíbené online skládací puzzle hry jsou Twilight puzzle a Avril Lavigne 2. Každá z nich ti poskytne hodiny zábavy, a nebude tě to stát ani kačku. Od jednoduchých her puzzle k těm, které jsou složitější, pro každého něco. Bez ohledu na tvoji úroveň dovedností, chceš-li on-line puzzle hry, máme je pro tebe.