Herní Ostrov » Sportovní Hry » Skateboard
8.3 / 10 - 35776

Skateboard

Vždy by jste chtěli být jako Tony Hawk? Teď můžete! Zahrajte tyto hry a procvičte své skateboard triky! Vyzkoušejte Ollie, přistávejte jako lilek, nebo choďte na 360 kickflip. Stejně zábavné jako skutečná věc, ale mnohem bezpečnější!

Pokud jde o skateboardové hry ve Flashi, které si lze zahrát na internetu, máme něco pro každého. Ať jste akční hráč nebo milovník hlavolamů, určitě pro vás máme nějakou hru na ukrácení volného času. A všechny ty skvělé video hry v této sekci si můžete zahrát na internetu a úplně zdarma. Jednou z našich nejlepších skateboardových her je Skate Challange. Jak naznačuje její jméno, stane se pro vás maximální výzvou. Pokud umíte řezat zatáčky a předvádět triky, dokážete udělat rekord, ale zvládnutí herní mechaniku vám možná bude chvíli trvat.
Něco trochu jiného nabízí Sewer Skater, což je dobrodružná skateboardová hra, v níž se pohybujete do strany. Máte dost schopností, abyste se dostali až do poslední úrovně? To zjistíte jedině tak, že sednete a pustíte se do hry. Pokud ale chcete dosáhnout nejlepšího skóre, buďte připraveni strávit u počítače nějaký čas! Máme všechny možné skvělé skateboardové flashové hry, jaké si můžete na internetu zahrát. Ať už jsou vaše schopnosti jakkoliv dobré, v této kategorii si určitě najdete něco, co vás udrží napjaté. Od plošinovek se skateboardy přes čisté závodní hry až po hry plné akrobacie a triků, máme něco pro všechny druhy hráčů.