Herní Ostrov » Hry pro Děti » Shrek
7.9 / 10 - 3310

Shrek

Pojďte sem si zahrát s tímto přátelským zeleným obrem! Tyto hry jsou originální a všechny založené kolem jedné postavy, Shrek! Máme Shrek paměti, Shrek omalovánky, puzzle Shrek a mnoho více!

Máme ty nejlepší flashové video hry s tématem Shreka, jaké si můžete na internetu zadarmo zahrát. V této kategorii máme něco pro všechny typy hráčů. Ať už máte rádi hlavolamy nebo něco trochu dobrodružnějšího a akčnějšího, určitě něco takového s tématikou tohoto kresleného filmu najdete. Cože, ten osel mluví? Hledáte-li něco jednoduchého pro malé děti, zkuste Vybarvi si Shreka, což jsou omalovánky, díky nimž budou děti moci vytvářet mistrovská díla, aniž by vám zaneřádily pokoj.

Další skvělou shrekovskou hrou, kterou si můžete na internetu zahrát, je Shrekovo krknutí. Tato drsně humorná hra se točí kolem krkání. Dokážete si se Shrekem říhnout za nejvíce bodů? Ne každému se to bude líbit, ale leckdo se při hraní zasměje. Hledáte-li něco sportovního, zkuste Shrek Shreds. V této video hře musíte předvádět akrobatické kousky na skateboardu. Hra je založena na tématice filmu Shrek a zaručeně vás vydrží bavit celé hodiny. Nejlepší na tom ovšem je, že ji – a stejně tak i ostatní naše shrekovské hry – můžete hrát zadarmo.