Herní Ostrov » Závodní Hry » Pimp My Ride
8.4 / 10 - 12393

Pimp My Ride

o Dawg! Slyšel jsem, že se vám líbí hraní počítačových her​​, takže teď můžete hrát počítačové hry v autě se všemi těmito Pimp My Ride hry! Vložením notebooke nebo TV do auta můžete mít lepší kola a být králem ulic!

Pokud máte rádi flash hry z řady Pimp My Ride hry, jste na správném místě. Máme spoustu různých dostupných titulů – něco pro všechny typy hráčů. Ne každý má rád tento typ hry, ale pro ty, kteří rádi vyšperkovávají auta tak, aby vypadala co nejlépe, to může být hodně legrace. Budete mít k dispozici spoustu různých možností od off-roadů (monster trucků) po elegantní závodní auta a skutečné vozy typu Audi R8.
Jednou z nejoblíbenějších her v této kategorii je Drag Racer 3 . Na ní je prima, že můžete nejen vytunit své auto (dragster), ale můžete si v něm i zazávodit. Proto je tato hra mnohem zábavnější. To, jak auto vytuníte, bude mít vliv na váš výkon na trati, takže dávejte pozor na detaily! Dvě další hry, které doporučujeme, jsou Pimp My Ride a Pimp The Audi R8. Máme něco pro všechny typy hráčů bez ohledu na to, jaký typ závodních nebo automobilových her máte rádi. Pokud rádi vyšperkováváte své miláčky a jezdíte s nimi rádi na silnici i okruhu, myslíme si, že si naše online hry Pimp My Ride oblíbíte.