Herní Ostrov » Logické Hry » Sestav cestu
8.7 / 10 - 1455

Sestav cestu

Stavte dál s těmito cool Stavba Cesty hry. Tyto hry nejsou všechny o stavění silnice. Některé vyžadují připojení potrubí pro vodu z jednoho konce na druhý a v ostatních hrách musíte dostat vlak bezpečně do jeho stanice!

Udělat něco, aby to fungovalo, to zní jednoduše, ale jestliže budeš hrát některou z našich flash Make a Road her, docela rychle zjistíš, že toto není ten případ. Tyto hry jsou docela náročné a zaměstnají tě na dlouhou dobu. Pokud jsi dost dobrý, možná budeš schopen dostat se v jedné z nich na první místo. Ať si vybereš kteroukoliv, myslíme si, že tě bude bavit stavět cesty a pomáhat virtuálním lidem jezdit po nich.
Křeček Harry 2 je opravdu zábavná varianta tohoto tématu. Ovládání je jednoduché, na rozdíl od toho, co jsi zjistil o jiných flash hrách Make a Road, tyto můžeš hrát online, ale když je zde zapletený křeček, tak víš, že zde to bude trochu jiné. Potřebuješ umístit správné věci, aby se křeček dostal do další úrovně. Tato hra je tak zábavná. Dvě další populární videohry Make a Road jsou Spin Mania a Liquid Measure. Ať se rozhodneš hrát kteroukoliv, zjistíš, že navrhování cest nebo silnic je vlastně hodně zábavné. Jakmile víš, co máš dělat, všechno je otázkou toho, jak dosáhnout nejvyššího skóre. Tréninkem se možná na konci dostaneš na výsledkovou tabuli.