Herní Ostrov » Platformy » Rytíř Armadillo
8.2 / 10 - 1010

Rytíř Armadillo

Hrajete-li rádi hry se středověkou tematikou, nemusíte už dál hledat. Pomozte rytíři pásovci v jeho dobrodružstvích. Tento odvážný savec drtí vše, co se mu postaví do cesty, mocným máchnutím velkého meče.

Co je Armadillo Knight? Dobrá otázka! Pokud to nevíte, jediný způsob, jak to skutečně zjistit, je zahrát si tyto hry. Ano, flash hry Armadillo Knight si můžete zahrát víckrát, abyste se ujistili, že dosáhnete nejvyššího možného skóre. To, že série nabízí více než jen jednu hra, dokládá, jak moc lidé milují tuto roztomilou a divokou postavičku.

Pomůžete Armadillo Knightovi plnit jeho úkoly? To je otázka, na kterou je třeba odpovědět v Armadillo 3, Armadillo 1 a Armadillo 2. Doporučujeme je všechny, ale měli byste začít s tou první, pokud chcete sledovat děj a zažít celou hru jako většina ostatních. Ale můžete začít i se třetí a postupovat směrem k začátku: i tak si flash hry online Armadillo Knight užijete. A pokud se vám tato série her líbí, podívejte se na naši sbírku flash her Vyskákej na vrchol. Může vás v ní zaujmout něco dalšího. I když nic nemůže konkurovat Armadillo Knight, schopnost hrát i jiné postavy a zkoušet nové věci je podstatou hraní videoher.