Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Reakční Hry » Rychlopsaní
8.3 / 10 - 769

Rychlopsaní

Jak rychle můžete psát na psacím stroji? V těchto hrách se otestujete se klávesnicí počítače. Žonglovat s Velkým Indickým Kouzelníkem nebo jít na zlato se Psání pro Zlato!

Potřebujete se naučit psát na klávesnici nebo vylepšit své dovednosti v psaní? S našimi Flash hrami pro rychlé psaní můžete vybrousit své dovednosti a naučit se rychleji psát. Kolik slov za minutu teď dokážete napsat? Tyto hry vám pomůžou získat přehled o tom, jak si stojíte. Když to budete vědět, může být zábavné podívat se, jak se vaše dovednosti časem zlepšují.
Nejlepší na tom je, že jsou naše online hry s výukou rychlého psaní zdarma. Své dovednosti v oblasti psaní na klávesnici si můžete vylepšit bez značných investic do softwaru. Když je začnete hrát, budete okouzlení tím, jak moc se vaše dovednosti psaní na klávesnici časem zlepší. Čím více budete cvičit, tím jednodušší pro vás hry budou se zlepšujícími se dovednostmi. Promluvte si o tom, jak se ve skutečném životě srovnáváte. V současné době ještě z oblíbených her rychlého psaní nabízíme hry Úžasný indický kouzelník a Ninja Hunter. Pokud se vám nelíbí, můžete vyzkoušet Fast Typing. Ať si jako první vyberete kteroukoli z nich, nezapomínejte, že se na tuto stránku můžete kdykoli vrátit a vybírat další až do doby, než najdete takovou, která se vám bude líbit nejvíc. Protáhněte si trošku prsty a připravte se na psaní.