Herní Ostrov » Sportovní Hry » Barové Sporty » Rychlý pool
8.2 / 10 - 1175

Rychlý pool

Popularita Poolu se rychle zvýšil v posledních letech, především jako hra, kterou hrají v barech a hospodách. Nemusíte chodit do jistého stinného baru a přecvičovat své triky. Můžete to udělat právě zde, on-line!

Pokud nemáte moc času, ale přesto si chcete hrát, jsou rychlé kulečníky ve Flashi tím pravým pro vás. Přinesou vám spoustu zábavy a dají vám zabrat, a přitom projít celou hrou netrvá dlouho. Což je skvělé pro každého, kdo právě spěchá. A skutečnost, že je můžete hrát zadarmo na internetu, je prémie navíc. Obměnou klasické hry je Šílený kulečník. Na začátku můžete použít pouze bílé koule, postupně se vám však zpřístupňují i další barvy, takže můžete dávat ještě lepší trefy. Může sice trvat několik her, než pochopíte bodování, hra nicméně představuje zajímavou výzvu. Pokud si chcete rychle zahrát kulečník obohacený o trochu akce, zkuste Blast Billards 2008. Když nestihnete včas zasáhnout kouli, všechny koule vybuchnou! To úplně mění způsob hry, protože se musíte snažit střílet rychle, než vyprší čas.

Skutečně unikátním flashovým kulečníkem je Blast Billiards. Pokud zasáhnete dynamit, hra končí. Musíte vyprázdnit celý stůl. Když se vám to podaří, pokračujete k dalšímu stolu. Dokážete se dostat až na konec tohoto náročného kulečníku? Od plnokrevného kulečníku až po trénink různých triků, naše kulečníkové hry nabídnou něco pro každého. Hry v této kategorii lze hrát snadno a bez složitostí. Můžete je hrát zdarma, takže si nemusíte dělat starosti, že za kulečník na internetu utratíte peníze.