Herní Ostrov » Deskové Hry » Rychlé  karty
8.9 / 10 - 2832

Rychlé  karty

Tyto Rychlé Karty hry jsou odlišné od tradičních karetních her.Cílem této hry je, že každý hráč se snaží zbavit všech svých karet. Podle toho, který hráč ukončí své karty jako první, vyhrává!

Pokud máte málo času a spěcháte, měli byste si vyzkoušet naši sbírku rychlých karetních her ve Flashi. Máme něco pro každého. Ať jsou vaše schopnosti jakkoliv dobré, určitě najdete karetní hru, která vyhoví vašemu vkusu. A nejlepší je, že je můžete hrát zadarmo a kdekoliv. Chcete-li opravdu rychlou hru, zkuste Lightning. Cílem je zbavit se všech svých karet jako první. S trochou praxe v tom můžete být opravdu dobří. Jedno kolo netrvá dlouho, snažíte se vybrat kartu, pak ji stisknutím pravé šipky odhodíte a pokračujete.

Na barvě karet ve hře Speed Cards nezáleží. Tato hra je rychlá a jde v ní jen o čísla. Směr se bude měnit ze vzestupného na klesající, takže musíte dávat opravdu pozor. Pokud se jako první zbavíte všech karet, vyhráváte. Ve hře Speed rozhoduje o vítězství rychlost při rozeznávání karet. Pokud budete dost rychlí, můžete se včas zbavit všech karet a zvítězit. To, kam položit kartu, určujete směrovými klávesami. Tato i další online rychlé karetní hry se hrají opravdu svižně!