Herní Ostrov » Sportovní Hry » Rybaření
8.5 / 10 - 6056

Rybaření

Chcete chytat ryby, ale je venku chladné a deštivé? Nebo možno nemáte vlastní loď? Nebo možno si jen nechcete ublížit ubohém malém rybě. V každém případě už nemusíte hledat dále. Není třeba jít a sedět venku hodiny a čekají na ryby. Můžete rybařit vše, co zde právě chcete.

Baví vás rybaření? Pokud ano, určitě si oblíbíte naše nejlepší rybářské Flash hry. Ať si vyberete kteroukoli, určitě budete trávit hodiny odpočinku chytáním všech druhů ryb. Některé hry jsou simulace, které se snaží být co nejpřesnější, jiné jsou všechny o zábavě. To ale znamená, že máme něco pro všechny typy sportovních hráčů. Je čas nahodit udici do rybníka nebo do moře a podívat se, co dokážete chytit.
Pro začátek doporučujeme hru Rybář Sam. I když je tato rybářská videohra zdánlivě jednoduchá, je návyková. První úrovně jsou poměrně jednoduché, takže si můžete zvyknout na snadné ovládání, ale jak budete pokračovat dále, budete potřebovat vydělávat více a více peněz zachycením menších a rychlejších ryb. Vyhýbejte se jedovatým rybám, abyste nepřišli o peníze! Pokud se vám podaří dosáhnout poslední úrovně této hry, jste skutečným rybářem. Myslíme si také, že si můžete oblíbit hru Harpunová laguna nebo Mistr rybář, což jsou dvě z nejlepších rybářských Flash her, které vám umožní skutečně zažít vzrušení při nahození udice a sledování, zda se vám podaří zachytit rybu, za kterou získáte cenu. Hry se od sebe trošku liší, ale každý by si měl umět najít hru, při které se zabaví virtuálním rybařením.