Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Rybí
8.8 / 10 - 2006

Rybí

Vy jste ryba v nádrži nebo v otevřeném vodě a v těchto hrách budete muset přežít. Jezte ryby nebo jiné rostliny, ale v žádném případě nejezte červa! Je šance, že je připojený na rybářský prut!

Přemýšleli jste někdy o životě ryb? Teď můžete zjistit, jaké by to bylo, kdybyste byli vodním tvorem žijícím v nádrži. Některé z našich Flash rybářských her jsou jednoduché, jiné jdou trošku víc do hloubky a nabízejí spousty možností. Bez ohledu na to, kterou si vyberete, věříme, že si tyto Flash hry zdarma, díky kterým poznáte život ryb, opravdu zamilujete.
Na rozdíl od her Rybaření se v těchto hrách nebudete snažit lovit ryby. Místo toho si vyzkoušíte, jaké to je mít vlastní akvárium – bez všech nepořádků a práce. Některé z ryb, které můžete získat, jsou skutečně barevné a vypadají báječně. Ve Flash hře Ribky začínáte jako malá oranžová rybička. Potřebujete se vyhnout možnosti sežrání většími rybami a jíst malé rybky, abyste rostli. Dokážete přežít do konce hry? Mezi další dvě oblíbené Flash rybářské hry patří Qua rybka a Ryba žere rybu, které jsou podobné původní rybářské videohře. Ať si nejvíc oblíbíte kteroukoli z nich, myslíme si, že se „zaháknete“ při pokusu přežít v akváriu nebo venku v divočině. Nejlepší je, že si můžete všechny naše online Flash hry zahrát zdarma.