Herní Ostrov » Sportovní Hry » Rugby
8.8 / 10 - 3080

Rugby

Díky mistrovství světa můžete přijít sem aby jste uspokojili všechny vaše ragby potřeby. Hrajte za svůj oblíbený tým a ukažte světu, proč je ragby považován za největší sport mezi jeho fanoušky. Rychli a mimořádně fyzický, nikdy se nepodaří rozrušit!

Naše ragby ve Flashi vás bude bavit celé hodiny. Prohlédněte si tuto kategorii a uvidíte, že jsme dali dohromady ty nejlepší sportovní hry, které si na internetu můžete zahrát. A navíc zadarmo, kdykoliv si budete potřebovat trochu odpočinout. Skvělý zásah je simulátorem střelce amerického fotbalu a umožní vám procvičit si dovednosti. A pokud budete dost dobří, možná se dostanete až na konec. Je to hra plná spousty skvělé sportovní akce. Hraje se myší, takže ovládání vaší postavy je snadné.
Něco trochu jiného je Hra tří polovin, v níž se ocitnete uprostřed finále poháru v americkém fotbalu. Zvládnete se se svým týmem stát mistry? Varujeme vás ale, že tahle hra je návyková a možná vás všechno to sportování úplně pohltí. Ve hře Crunchball 3000 ovládáte tým devíti hráčů. Je to skvělé flashové ragby, které si můžete zahrát zadarmo na internetu. Je to ovšem trochu náročnější hra, takže si nezapomeňte vyhradit trochu času na naučení ovládání.