Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Hry Fyzika » Rovnováha
8.8 / 10 - 7176

Rovnováha

Otočit a skládejte tvary, a pokuste se dosáhnout dokonalé rovnováhy v těchto hrách fyziky! Stavět svůj věž vyšší a vyšší a ujistěte se, že se nezhroutí. Máte pevnou ruku potřebné k dokončení těchto vyrovnávací hry? Zjistěte teď!

Máte technické dovednosti šíleného profesora? Jde vám vyvažování virtuálních předmětů? Na naší sbírce flash her Balance si můžete vyzkoušet, jak vám to jde. Některé hry dokonce mají žebříčky, na jejich vrcholu se můžete ocitnout coby ti nejlepší. Musíte být dobří ve fyzice, chcete-li v těchto hrách uspět. Ale pozor, tyto hry mohou být i návykové, jakmile je trochu ovládnete.
Jak vysokou věž nebo stavbu dokážete postavit? To je otázka, již budete muset zodpovědět. Vršení vypadá jednoduše – a jednoduché je –, ale fyzika těchto her tvrdě otestuje vaše dovednosti, co se vyvažování virtuálních objektů týče. Dva z nejpopulárnějších titulů v tomto segmentu jsou Super Stacker 2 a Tower Blaster. Chcete-li čelit opravdu těžké výzvě, zkuste Totem Destroyer. Na řadě cihel stojí totem. Cílem je odstranit maximum cihel, aniž by se totem převrátil. Stejně jako u dalších našich vyrovnávacích flash her jsou úrovně hry čím dál obtížnější. Máte na to, abyste zabránili převrácení objektů? Je načase to zjistit!
GenGen
83%