Herní Ostrov » Létací Simulátory » Raiden X
8.6 / 10 - 539

Raiden X

V těchto hrách můžete létat rychlé přes úrovní s mnohými nepřáteli. Ať už jste na kosmickém lodi nebo bojoví stíhačky, nebudou tito nepřátelé vás lehce nechat. Buďte rychlejší a smrtelnější než vaši soupeři a vyhrajte hru!

Naše flashové vesmírné hry patří mezi nejlepší na internetu. Když se podíváte na tituly, které se nám podařilo shromáždit, uvidíte, proč nás tolik lidí tak rádo navštěvuje. Máme přesně ty video hry, které chcete na internetu hrát, včetně těchto dobrodružných her odehrávajících se v dalekém vesmíru. Nebeský bojovník je zábavnou hrou, v níž létáte vesmírem a sbíráte předměty. K jejímu hraní vám bude stačit myš; ukážete a vesmírná loď letí, kliknete a loď vystřelí. To znamená, že si můžete pohodlně sednout a soustředit se na hru a ne na klávesnici!
Další skvělou vesmírnou hrou je střílečka Strikers 1945 Flash, v níž nepřátelé přilétají shora dolů. Bude vám chvíli trvat, než si zvyknete na ovládání, ale jakmile ho zvládnete, dávejte pozor! Tahle hra je skvělá tolika různými způsoby! A jestli se vám podaří dostat až na konec, jste opravdu zruční. Pokud se vám líbí vesmírné střílečky s nepřáteli klesajícími shora dolů, určitě si zahrajte Zenon Mega Blast. Má skvělou grafiku, plynulou a rychlou akci a každá její úroveň představuje výzvu, takže u ní určitě pěknou chvíli vydržíte. Vesmírných her ve Flashi máme zkrátka dostatek.