Herní Ostrov » Adventury » RPG
9 / 10 - 6583

RPG

Vydejte se na dobrodružství s těmito bleskovými RPG hry! Můžete být průvodce a zahnat zlých trollů a orks nebo můžete být statečný válečník a zachránit krásnou princeznu. Probojujte hru tak, že je chytřejší než vaše nepřátele. Použijte správné strategie a porazíte všechny své soupeře!

Naše sbírka flashových her na hrdiny vám určitě přinese spoustu dobrodružství a zábavy. Není nic lepšího než začít s nezkušenou postavou a provést ji všemi nebezpečími, takže získá zkušenost a díky ní postoupí na vyšší úrovně a naučí se nové dovednosti. A navíc můžete najít poklady! Mohla by se vám líbit třeba dobrodružná hra v aréně jménem Swords And Sandals 2, v níž budete soutěžit v turnajích. Pokud v soubojích a bitvách zvítězíte, budete si moci pořídit nové zbroje a zbraně, takže si v dalších bojích povedete ještě lépe.
RazeRaze
88%
I Swords And Sandals Ultratus vás staví do role gladiátora. Dokážete odejít z arény jako vítěz? Pokud ano, budete si moci pořídit lepší zbraně a zbroj, abyste příště vydrželi ještě déle. Dostat se až na konec může v této hře být těžké, ale zkušení hráči her na hrdiny to určitě zvládnou. Další opravdu dobrou flashovou hrou na hrdiny odehrávající se v aréně je Talesworth Arena. Hraje se jednoduše – bojujte a vyhrávejte, abyste si vydělali na novou výzbroj a výstroj a získali bohatství. Ovládání této hry pochopíte snadno. Jste-li příznivci online her na hrdiny, bude se vám určitě líbit, stejně jako další tituly v této kategorii.