Herní Ostrov » Logické Hry » Quatro
8.5 / 10 - 1990

Quatro

Quatro je strategická hra, kde hrajete proti počítači, a pak získáte nejvyšší skóre. Spojte body a tvořte pole. Úrovně budou stále obtížnější. Užijte si to!

DotsDots
80%
Pokud jste ještě nikdy nehráli Quatro ve Flashi, čeká vás zážitek. Jsou to jednoduché logické hry, ale není snadné je zvládnout. Myšlenka je jednoduchá – propojujete body a snažíte se vytvořit ze spojnic čtverce. Chcete-li ale vyhrát, musíte postupovat podle nějaké strategie. Zvládnete to? Ve hře Kvatro dostáváte body za vytváření čtverců pomocí kreslení čar od bodu k bodu. Skvělé na tom je, že pokud získáte tři dárkové balíčky, můžete odemknout tajnou úroveň a hrát dál. Tato hra je velice návyková, takže buďte opatrní!

Její pokračování – Quatro 2 je stejně tak zábavné a poskytuje ještě více příležitostí potrápit si mozek hlavolamy. Obecnější verzí těchto her je Dots, která se hraje stejným způsobem, jen trochu odlišně. Ať si ale na internetu zahrajete jakoukoliv flashovou hru typu Quatro, bude se vám, podle našeho názoru, líbit, že vám potrápí mozek právě tím správným způsobem. Hlavolamy, které jsou příliš těžké nebo vyžadují moc přemýšlení, tak zábavné nejsou. Zato tyto hry jsou lepší než většina logických her, které na internetu najdete.