Herní Ostrov » Závodní Hry » Quad jezdec
8 / 10 - 1399

Quad jezdec

Závoďte přes blátivý svět na čtyřkolkách, které dosahují vysokých rychlostí. Leťte přes skoky, předjeďte své soupeře a ujistěte se, že nejprve dojdete do cíle v těchto cool her. Zábava na čtyřech kolech!

Pro každého, kdo má rád čtyřkolky a off-roadové vzrušení, budou naše flashové hry s čtyřkolkami skvělou zábavou. Až uvidíte všechny ty skvělé tituly, které nabízíme na jednom místě, budete si přát, aby den měl mnohem víc hodin a vy jste si je mohli všechny zahrát. Tyto závodní hry jsou velká legrace. Pro začátek můžete zkusit třeba 4 Wheel Blitz, což je výborné závodění v drsném terénu. nebojte se, vaše čtyřkolka je postavena tak, aby si dokázala poradit se vším, co ji na trati může potkat. To, zda zvítězíte nebo ne, tedy určí jen vaše řidičské dovednosti.
Další dobrou hrou s čtyřkolkami je Offroad Thunder, v níž musíte skákat, předvádět kaskadérské kousky a získat za ně co nejvíce bodů. Jak budete hrou postupovat, budete muset podávat stále lepší výkony. Právě proto je tato hra takovou výzvou. Hledáte-li ultimátní čtyřkolkovou hru, zkuste Extreme Quad 3D. Najdete v ní všechno, co můžete chtít od off-road hry, a ještě něco navíc. Máte-li čas, budete muset co nejvíc trénovat, abyste dosáhli rekordu a stali se Čtyřkolkovým králem.