Herní Ostrov » Logické Hry » Puzzle Quest
8.6 / 10 - 1698

Puzzle Quest

V této kategorii nabízíme širokou škálu logických her. Tyto hry jsou opravdu výzvou, abyste používali svůj mozek, aby se dokončili puzzle. Každá hra může být jiná, ale určitě jsou velmi obtížné dokončit.

Naše flashové dobrodružné puzzle vás vydrží bavit celé hodiny. Nebudete věřit svým očím, když uvidíte, jaké všechny skvělé úkoly vás čekají. Co je ale opravdu skvělé je to, že tyto hry můžete hrát online a zadarmo. Hry v této kategorii vás nepochybně na nějaký čas zaměstnají. Jedním z nejlepších flashových puzzle v naší sbírce je Glassez LD. Hraje se jednoduše, ale musíte si pospíšit, abyste každou úroveň dokončili dříve než protihráč. Jak budete trénovat, budete se zlepšovat a dokážete získat více bodů.
Dalším skvělým dobrodružným puzzle, které si můžete na internetu zahrát, je Mozajka 2. Možná vám v něm budou nějaké kostky přebývat, tak je nezapomeňte drtit v drtičce, abyste mohli puzzle dokončit. Několik prvních úrovní je možná dost snadných, ale nebojte se. Obtížnost se stále zvyšuje! Některé z našich puzzle jsou vskutku jednoduché, například Shape Inlay. Ovšem dosáhnout v ní nejvyššího možného skóre tak snadné není. Nicméně protože můžete hrát online a zadarmo, můžete trénovat jak dlouho budete chtít a určitě se zdokonalíte.
RlaxRlax
81%