Herní Ostrov » Simulační Hry » Podnikatelské Hry » Provozujeme Obchod
8.7 / 10 - 9368

Provozujeme Obchod

Zajímá vás, co obnáší říízení vlastního obchodu? Hry na téma řízení obchodu umožní nezkušeným podnikatelům získat zkušenosti. Vcelku vzato se dají zvládnout rychle. Ale čím déle je hrajete, tím jsou zábavnější.

Zvládnete řídit firmu? V našich flashových simulacích řízení prodejny to můžete zjistit! Tyto simulátory podnikání jsou velice zábavné. Učení se pravidel může být trochu frustrující, ale myslíme si, že když pár her z této kategorie vyzkoušíte, určitě najdete něco, co se vám bude líbit. Řídit obchod může být velice zábavné. Ve hře Jewel Shop máte hodně drahých zásob a potřebujete je prodat. Tato hra je sice jednoduchá, ale během chvilky vás chytne. U příznivců podnikatelských her se určitě stane hitem.
Pokud máte rádi módu, bude se vám určitě líbit Fashion Frenzy Shop. Jste vedoucím prodejny, není to ale tak snadné, jak to na první pohled zní. Jakmile začnete hrát, nejspíš nebudete chtít přestat, dokud nedosáhnete nejvyššího skóre vyděláním co nejvíce peněz. Ve hře oblékání ve zmatku musíte bavit zákazníky při čekání na vyřízení objednávek. Čím lépe se vám povede, tím dále se ve hře dostanete. Ne každý hru mistrovsky zvládne, ale určitě je zábavné se o to snažit.