Herní Ostrov » Hry pro Holky » Hry Předělávání » Proměna Víly
8.8 / 10 - 1244

Proměna Víly

Pořádná módní proměna je vždycky dobrá zábava. Ale co by mohlo být zábavnější než proměna víly? Naše hry na téma proměna víl kombinují zájem o módu s nádherným světem pohádek. Budete si moci obléct vlastní vílu a rozhodnout, jak bude nakonec vypadat. Pro fanoušky víl je tohle místo to pravé.

Milovníci flashových her na líčení víl si hry v této kategorii jistě oblíbí. Měnit vzhled je samo o sobě zábava, ale když k tomu ještě přidáte víly, je to ještě lepší! Jestli máte rádi módu a oblékání, určitě si v této kategorii nejlepších vílích her něco najdete. Při hraní Prázdninová víla přeměna máte spoustu tvůrčích možností. od účesů přes oblečení až po boty, neustále budete mít při hraní velkou kontrolu nad vzhledem své víly. A až budete hotovi, můžete začít znovu a dále si tříbit svoji tvořivost.
Ve hře Angel Maker musíte změnit vzhled anděla. Pro každého, kdo má rád hry na líčení, to bude spousta legrace. V této hře máte spoustu různých možností, takže ji považujeme za jednu z nejlepších vílích her ve Flashi, které si můžete na internetu zahrát. Něco trochu složitějšího je Four Elements. Nejprve potřebujete vědět, k jakému elementu postava náleží, a teprve poté pro ni můžete začít vybírat oblečení. Podle elementu totiž poznáte, jaký typ a barvu oblečení by měla postava obléci, aby vypadala nejlépe.