Herní Ostrov » Hry pro Holky » Powerpuff Girls
8.2 / 10 - 5578

Powerpuff Girls

Powerpuff Girls jsou tři holčičky, které se snaží před spaním zachránit svět. Vytvořil jich profesor Utonium, když smíchal chemikálie X s nějakým cukrem a kořením. Powerpuff dívky chrání svět před padouchy jako zlé opice Mojo Jojo a Princezna. Pomozte dívkám - Květ, Pryskyřník a Bublin - aby dosáhli velmoc!

Jste-li příznivci Neporazitelných sester, bude se vám tato kategorie líbit. Našli jsme ty nejlepší flashové hry s tímto tématem, jaké si můžete na internetu zahrát. A nejlepší na tom je, že je můžete hrát jak dlouho budete chtít, a úplně zadarmo. I pokud tyto komiksové postavičky v oblibě nemáte, můžete se u těchto her bavit. Hledáte-li něco jednoduchého a zábavného pro každý věk, zkuste Powerpuff Girls: Snapshot. V této hře stavíte dívky do různých póz na scéně a poté pořídíte fotografii, která druhý den ráno vyjde v novinách. Některé slečny se tím dokáží bavit celé hodiny.

Další dobrou hrou s tématem Neporazitelných sester je Útok Puppybots. Sestry v ní musí létat městem a zachraňovat štěňátka! Po zastřelení nepřátel štěňátka vypadnou a na padáku se snášejí k zemi. Nezapomeňte je chytit, než dopadnou – jedině tak získáte nejvíc bodů! Hledáte-li Neporazitelné sestry v boji, zkuste Boj powerpuff. V této hře máte celou řadu možností, jak postavit jednu ze sester proti zločincům z komiksu. Dokážete přivést svoji oblíbenou Neporazitelnou sestru až k závěrečnému souboji?