Herní Ostrov » Akční Hry » Boj » Pouliční rváč
8.7 / 10 - 785

Pouliční rváč

Všechny hry v této kategorii jsou založeny na původní hry Capcom od roku 1987. Tato bojová hra je o načasování a aby jste přešli na vrchol bojů. Tyto hry jsou založené na tomto principu. Spousta legrace!

Pokud máte rádi flashové hry typu Street Fighter, budou se vám líbit všechny skvělé hry v této kategorii. Můžete je hrát online a zadarmo. Bojových her je spousta druhů a my máme něco pro každého hráče. Ať vás láká jakýkoliv druh hry a ať jste jakkoliv zruční, určitě si tady něco najdete. Ve hře Fierce Fighter se musíte dostat až na konec tak, že jednoho po druhém porážíte své soupeře. Stylem se podobá původní hře Street Fighter, ale nabízí své vlastní postavy – ty dobré i ty špatné. Každá z nich má své speciální údery.
HoboHobo
84%
Něco trochu jiného najdete v hře Hero Fighter. V této flashové hře v stylu Street Fighter musíte porazit své protivníky trénováním svých běžných hmatů – útočných i obranných – ale pokud chcete zvítězit, budete také muset zvládnout speciální údery. A jinou skvělou hrou tohoto typu, kterou si můžete online zahrát třeba hned, je Vox Populi Vox Dei. V ní se stáváte lovcem vlkodlaků, který musí porazit všechny vlkodlaky jednoho po druhém, aby se dostal až na konec hry. Jste dost dobří, abyste dokázali zapsat své jméno do seznamu rekordů?