Herní Ostrov » Simulační Hry » Podnikatelské Hry » Postav si ostrov
8.5 / 10 - 6431

Postav si ostrov

Název mluví za vše. Sestavte si svůj vlastní ostrov v těchto hrách! Existuje mnoho možností na výběr a množství různých druhů her. Můžete jít do války na ostrově, nebo jen použít ke spuštění hospodářství a růst své úrody. Tyto hry zajistí hodiny zábavy!

Máte-li rádi Simulační Hry, zamilujete si naši kolekci flash her Build Your Island, jež můžete hrát online zdarma. Ať už chcete něco jednoduchého a zábavného nebo složitějšího a náročnějšího, najdete u nás simulační hru, jež vás potěší. Dalším oblíbeným titulem v této kategorii je Island Tribe 2.
Nepřijdou-li vám tyto hry dost zajímavé, zkuste Bunni nebo Royal Envoy 2. Obě tyto hry vám umožní ovládat celé království. Budete-li se rozhodovat správně, dojdete daleko. Když ne, neuspějete a o království přijdete. Ne ve všech našich hrách Build Your Island se svádí bitvy. Vzhledem k mnoha možnostem můžete hrát pokaždé jinou hru. Naše ostrovní simulační flash hry vás zaujmou na celé hodiny, můžete se v nich věnovat všemu možnému od pěstování plodin po zaopatřování všeho potřebného do války. A až skončíte, budete moci začít znovu od nuly a vybudovat ještě lepší ostrov. Zní to lákavě? Tak si vyberte jednu z bezplatných her na této stránce a začněte hrát.