Herní Ostrov » Létací Simulátory » Posbírej a leť
8.3 / 10 - 753

Posbírej a leť

Cílem těchto her je shromažďovat věci, zatímco budete létat okolo, zda hrajete draka nebo vrtulník. Vyzkoušejte všechny hry a vybrat si své oblíbené. Hodně štěstí!

V naší sbírce flash her Collect and Fly získáváte body létáním a sbíráním předmětům. V některých hrách létáte na draku, v jiných ve vrtulníku apod. Ať tak či onak, jde o to, co jste schopni v letu zachytit. Někdy jsou k dispozici bonusové předměty, které můžete získat a jež fungují jako powerup, kterým vám úlohu zjednoduší.
Mezi oblíbené hry této kategorie patří Dinosoars. V této hře útočíte a snažíte se získat dinosauří vejce. Můžete o ně usilovat i v podobě létajícího ptakoještěra. Čím víc vajec získáte, tím víc budete mít bodů. Musíte se vyhýbat nepřátelům – nebo jim uniknout, narazíte-li na ně. Tyto flash hry jsou hodně zábavné. Dvě z nejlepších flash her v této kategorii jsou Raketa a Zachraň svět, obě jsou vzrušující ve více ohledech. Pokud jste dobří, můžete získat hodně bodů. Čím víc budete trénovat, tím líp vám to půjde. A nebojte se, tyto hry jsou zdarma, takže můžete hrát podle libosti, aniž byste utratili sebemenší částku.