Herní Ostrov » Klasické Hry » Pong
8.5 / 10 - 800

Pong

V klasické Pong hře je vaším cílem udržet koule ve hře. Použijte své pádlo zmařit svého nepřítele a stát se vítězem. Rychlé reflexy jsou nutností porazit soupeře. Připravte se vrátit do historie a hrát tyto Pong hry !

RongRong
76%
PingPing
74%
Pong je jedna z nejstarších video her, což je důvod, proč jsme věnovali celou jednu kategorii těm nejlepším hrám typu Pong ve Flashi. Můžete si je zahrát na internetu a zadarmo. Pravidla jsou jednoduchá – pálkou, která se pohybuje pouze ve dvou směrech, se snažíte zasáhnout puk. Ačkoliv je prostá, dokáže být tato hra zábavná. Skvělou hrou ve Flashi, která je na tomto principu založena, je Curveball. V podstatě hrajete s pálkou a míčkem v zatočeném 3D prostředí. Tím tato klasická hra získává unikátní nádech. A pokud se vám podaří zasáhnout míček přesně správným místem na pálce, získáte body navíc.
Další dobrou hrou typu Pong, kterou si můžete zahrát online, je Pongnop. V této verzi mají pálku a míček dva počítačoví protihráči, na každé straně jeden. Vaším úkolem je zastavovat míčky z obou stran pálkou uprostřed obrazovky. Ačkoliv je to stále podobné Pongu, dodává to staré klasice nový herní prvek. Extrémní verzí Pongu je Pwong 2. S lepší grafikou, hudbou, zvukovými efekty a mnohem víc je to takový Pong na steroidech. Pro příznivce původní hry i nové hráče, kteří o této klasice nikdy neslyšeli, je to skvělá a patřičně náročná hra.