Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Reakční Hry » Pohni s myší
8.8 / 10 - 502

Pohni s myší

Jako by se dalo očekávat, že jsou všechny hry v těchto kategorií hrané pouze s myší. Budete potřebovat ostré mozek a stabilní ruce dokončit všechny, zkuste!

GenGen
83%
Naše flash hry Move the Mouse jsou skvělé, protože nepotřebuješ vůbec používat klávesnici. Jestliže hledáš zábavné hry, které jsou zdarma a můžeš je hrát online a nevyžadují datlování do klávesnice, budeš se chtít podívat na některé z našich her v této kategorii. Vybrali jsme ty nejlepší hry, které vyžadují k hraní pouze myš.
Labyrint na kliknutí je druh Jump in Time hry, která vyžaduje rychlé reflexy. První úrovně jsou jednoduché, ale buď si jistý, že tvá pozornost se etapu od etapy zvýší. Některé z pozdějších etap jsou opravdu obtížné a budou vyžadovat všechnu tvou pozornost, aby jsi ji dokonči úspěšně. Pokud jsi dost trénoval, možná se ti podaří dostat se v některých hrách na výsledkovou tabuli. Magnetová věž a Amatérský doktor jsou jiné příklady flash her Move the Mouse, které můžeš hrát online zdarma. Když je k dispozici tolik skvělých her, tak se s nimi všemi můžeš bavit, aby jsi našel svoji oblíbenou. Pokud hledáš hry, které se ovládají jen pohybem myši, tak jsi na správném místě. Tvůj reakční čas musí být rychlý, ale tréninkem budeš schopný zvládat hry lehce.