Herní Ostrov » Klasické Hry » Pinball
8.5 / 10 - 3694

Pinball

Kdo si nepamatuje hru pinball v místních hernách, nebo snack koutek. Teď můžete hrát zdarma. Vyberte si svůj oblíbený styl a zlomte nejvyšší skóre!

Jste pinballový kouzelník a zvládnete hrát i se zavřenýma očima? V našich flashových pinballových hrách, které můžete hrát online zadarmo, můžete své schopnosti předvést. Je to jednoduchá hra, která existuje už roky, snaha dosáhnout co nejvíce bodů však může být velice návyková. Jedním z našich oblíbených pinballů je Bump Pinball, protože má skvělou komiksovou atmosféru. A kromě toho je rychlý a divoký. Budete neustále mačkat tlačítko ovládající klapky a snažit se stíhat všechno to dění na obrazovce. Dokážete nastřílet rekord?
Něco trochu jiného je Lucky Coins. Je to počítačová hra založená na hře pachinko, která je velmi podobná pinballu. Nahoře vhodíte minci a doufáte, že přistane na správném místě. Máte tři mince a vaším úkolem je získat co nejvíc bodů. Ve hře Pepsi hrací automat se ponoříte do tématiky Divokého západu. Je to jeden z nejlepších flashových pinballů, který si ve volném čase můžete online zahrát. Hraje se podobně jako jakýkoliv jiný pinball, ale když víte, kam se dívat, najdete pár překvapení!